Irisina cesta

11. června 2017 v 2:55 | Octavia Green

Historie:
Houndour se narodila ve smečce Houndoomů v místním lese nedaleko Jablkooázního města. Bohužel při požáru, kvůli tomu, že Jablečný les byl místem zdržení se vzácného pokémona. Během požáru se zatoulala do města, kde žila většinou z odpadků a občas kradla místním kupcům jídlo, převážně maso. A občas i na místní připravovala vtipné situace, když se rozkoukala a začla žít ve městě klidu rozpomněla se na to, co učinily špatní lidé jejímu lesu a nese si to v sobě, více kradla od lidí jídlo ve větším množstvím a toulala se různými městy a v městech prováděla lidem různé zlomyslné kousky. Jakožto odplatu za ztrátu rodičů a provedení lesu.

Je poledne a Ty jsi vstoupila do města. Dle tabule sis přečetla, že se jedná o Přístavní město. Jsi po celodení pouti hladová a víš, že potřebuješ si obstarat potravu. Přemítáš si svou situaci, ve které si a ucítíš vůni opečeného masa linoucí se o ulici dál. Vypadá, že je to poloprázdná ulice a vůně pečeného masa vychází z přízemního domu, okno je docela nízko, takže bys tam dokázala vyskočit. Přes okno vidíš že velký kus opečeného maso je na stole v talíři, ovšem všude se zdá být čisto. Přemítáš si, zda je vhodné skočit přes otevřené okno dovnitř a vzít kus masa, ale stále je to na vzdálenost dost daleko, a okno je na opačné straně u dveří, takže kdyby někdo, zrovna kdybys byla u talíře s masem vyšel a rychle zareagoval zavřením okna, tak by ses mohla ocitnout v uzavřeném pokoji. Ale to riziko je málo pravděpodobné. A víš ale taky, že by si se potřebovala nutně najíst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iris | 11. června 2017 v 16:58 | Reagovat

Vydám se pomalu dovnitř a zjišťuji, co tam všechno je.

2 Octavia Green | 11. června 2017 v 17:31 | Reagovat

Vidíš, že na stole je i mísa bramborového salátu. Zřejmě nejspíše se někdo chystá připravovat jídlo k obědu. Jinak to vypadá na prostý kuchyňský pokoj. Na stěně visí obrazy fotografií lesů a rybníků včetně přirozeně zachycených pokémonů, nejspíše je to dům někoho, kdo miluje zachycování různých přírodních obrazů. Jinak u stěny po pravé straně je ohromná knihovna plná knih. Možná by se dalo říct, že tu bydlí nějaký knihomol, když se náhle. Náhle však uslyšíš svůj kručící žaludek. Uvědomuješ si, že je to nějaká doba co jsi nejedla a na stole je docela větší kus opečeného masa, pravděpodobně nejspíše oběd toho, kdo tu bydlí. Stejně tak vidíš, že na jídelním stole chybí příbory, nejspíše máš asi i málo času na to si to tu prohlížet, pakliže si však nepřeješ zkusit risknout si spatřit člověka, který se s největší pravděpodobností přijde brzy najíst.

3 Arceus | 11. června 2017 v 17:38 | Reagovat

Seberu maso a zmizím z domu.

4 Octavia Green | 11. června 2017 v 18:04 | Reagovat

Když sbíráš maso zrovna se otvírají dveře, vzhledem k náhlému prudkému vzduchu se zavřou okna. "Raději neskákej. Ještě se zraníš." ozve se rychle trošku dívčí hlas, i když je i trošku chlapecký. Vidíš stát ve dveříš nějakého mladšího studenta, v pravé ruce příbor a v levé se opírá o hůl, jde pomalou chůzí, ale všimneš si, že se zároveň se opírá při pohybu o hůl. "Nemusíš se obávat. Jídla je dost, neubyde ani když si dám pouze přílohu. Ale Ty máš zdraví jenom jedno. Můžeš jít normálně dveřmi, až se najíš." odvětí a pousměje se. "I když pravda, vzhledem k posledním událostem, alespoń jak píší v novinách, se nemůžu divit tomu, že mi raději nechceš důvěřovat." odvětí, přičemž instinktivně má hůl před sebou, vypadá jakoby se obával, že bys na něj mohla každou chvíli zaútočit. "Takže, co dál? Zaútočíš na mě? Nebo, můžeme v klidu pojíst?" optá se, jakoby očekával, že bys mohla mít vlčí instinkty a dle toho i jednat, přesto se aspoň snaží tvářit, že se Tě neobává a hledět Ti do očí.

5 Arceus | 11. června 2017 v 18:24 | Reagovat

"Já nejsem zlá!" Křiknu. "Pouze, pokud někdo osočuje mne, nebo vlčí pokémony. Jsou to jen blbý keci." Křiknu, jídlo vrátím a zmizím dveřmi. Od někoho, kdo má o vlčích pokémonech zlé mínění nic nechci. I když je pravda, že ta hůl také udělala své. Lítost.

6 Arceus | 11. června 2017 v 18:24 | Reagovat

[5]: Co mám za útoky?

7 Octavia Green | 11. června 2017 v 19:01 | Reagovat

"Nevím proč ses urazila. Nikdo o Tobě neřekl že jsi zlá. Nebo snad, že bych se obával vlčích pokémonů. Člověk jenom předpokládá, že bys nemusela důvěřovat lidem. Zvlášť poté, co se stalo v nedalekém lese, jak na něj zaútočily pytláci. Navíc, jdi alespoň rychle do řeky, ať smyješ za sebou bílé stopy od mouky, kterou se mi podařilo před chvílí upustit." slyšíš jak za Tebou onen chlapec mluví, zatímco slyšíš jeho kroky jak se snaží za Tebou jít. \A já už jsem si myslel, že se z nás stanou přátele, ale asi mě nechce vnímat.\ pomyslí si po chvilce pro sebe, když vidí, že asi nezpomalíš. S povzdechem ještě chvíli stojíš na místě, než vidí že se asi zpátky nevrátíš.
Přemítáš si jeho slova ve své hlavě. Přeci jenom, nepřál si Ti ublížit. Ale stejně tak ani sobě, zřejmě se už po území rozneslo, že se něco v lese ze kterého procházíš něco stalo. Přeci jenom, nechoval se k Tobě vůbec špatně, ba naopak, navíc, pokud si myslel, že budeš nenávidět lidi, za to co se před nedávnem stalo, poté se choval k Tobě normálně. Navíc, jsi ve městě, a žádný člověk není asi tak milý jako on. A kde seženeš pro sebe jídlo? Přeci jenom, pokud by Tě viděli lidi, jak jim kradeš, mohly by se vůči Tobě chovat mnohem hůř než tento mladík, navíc bylo i na něm vidět, že si nejdříve přál o Tebe postarat, než by ses vydala dál. A možná, že by se vydal dál putovat s Tebou, kdyby si mu dala šanci. Když se ohlédneš, tak skutečně uvidíš, že máš opravdu bílé tlapky a snadno stopovatelné, dokud se neumyješ.
Nicméně, slunce už pomalu zapadá, dle času odhaduješ že by mohlo být kolem šesté hodiny odpoledne. Přeci jenom, dlouho si putovala na nohou a ani netušíš kde by si dneska nalezla příbytek. Pokud by si putovala z města asi bys daleko nedošla než by byla tma, a poté se pomalu vyčerpáváš, však už je to pomalu den co jsi nejedla, přeci jenom, naposledy si jedla předtím, než se v lese stala ta nehoda. Víš, kde bys našla jídlo či pití, které by sis mohla dát. Přeci jenom, pociťuješ i trochu vyčerpání. Možná by nebylo ještě na škodu jít zpátky. A přenocovat u něj. Bylo vidět, že by se o Tebe postaral a nic nemyslel zle. Ale pokud je Tvá hrdost tak velká jak se zdá, poté můžeš si dnes k jídlu zkusit něco najít z odpadků u popelnic, neboť se zdá, že tohle je větší město. Či doufat, že najdeš nějaké místo, kde by sis mohla zkusit ještě něco ukrást.
\\Mimojiné, Tvé útoky jsou zatím plamenomet a kousavý útok.\\

8 Arceus | 11. června 2017 v 19:16 | Reagovat

Nemám ráda, když mi někdo přikazuje, nevrátím se. Jsem temný Pokémon. Vydám se pryč z města a někde za městem něco ulovím... A svou cestu z města ihned uskutečním. Pomalu odcházím. Jen cestou projdu vodou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama